Координаты
Центр довузовской подготовки и работы с иностранными студентами

49010 Украина, г.Днепропетровск,
ул. Академика Лазаряна, 2
Телефон факультета: (056) 776-18-30; (0562)793-19-20
Translate to
Директор Центра
Кузнецов Директор Центра довузовской подготовки и работы с иностранными студентами: профессор КУЗНЕЦОВ Виталий Николаевич E-mail - deandp@dp.diit.edu.ua
24 травня 2013 р. відбувся 23 випуск технічного ліцею при ДІІТі
21 травня прибули на стажування студенти з Китаю

21 травня прибули на стажування студенти з Китаю. Згідно з меморандумом згоди про співпрацю між Ланьчжоу Цзяотун Університетом та Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна студенти з обох університетів проходять стажування в університеті партнера строком від 6 місяців.

У червні 2013 р. закінчують навчання на підготовчому відділенні для іноземців 24 слухача – громадяни Конго, Нігерії, Камеруну , Йорданії та інших країн. Після складання іспитів вони одержать свідоцтва про закінчення підготовчого відділення університету та за бажанням зможуть продовжити навчання в нашому або інших ВНЗ України.